Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Větrné věže tryskačem

Produkt Úvod: vítr Tower Blast stroj, který se vztahuje k tryskací stroj. To řeší návrh konvenční trhací stroj není rozumné, je třeba použít vzduchový kompresor, zastřelen op

Features

Představení výrobku:

Wind Tower Blast stroj, který se vztahuje k tryskací stroj. To řeší návrh konvenční tryskač není rozumné, je třeba použít vzduchový kompresor, zastřelen otevřené, chudí prachu odebírání efekt, vážné znečištění životního prostředí, snadné ovládání zaměstnanci trpí pneumokoniózou, písek a prach nelze oddělit, efektivitu výroby je nízká, a vysokou spotřebou energií, válec a průměru potrubí stěnou změn je úzká , parabolická drsnost povrchu a hladkost je nízká. Vynález se skládá, podávací mechanismus, mechanismus swing arm, písek a prach separační zařízení, řídící místnosti a hydraulické stanice, hydraulické stanice a swing arm mechanismus, hydraulické válce a hydraulického válce je spojen s lapač prachu, kontrolní místnosti respektive., hydraulické stanice, kyvná ramena, trhací motor a krmiva motorový připojovací. Strukturální design je rozumné, ukončená písek a prach, efekt odstranění prachu je dobrá, ochrana životního prostředí, oddělení prachu po házení písku může být výroby recyklovaných, vysoká účinnost, úspory energie, nízké provozní náklady; parabolický tabulka drsností a hladkost povrchu může splňovat požadavky technických požadavků.

Větrné věže tryskačem výrobci, moje produkce společnost ochrany životního prostředí a úspory energie tryskacích zařízení, pískové tryskací zařízení, barvící zařízení, prachu zařízení k odklízení, celkem čtyři řady více než 20 druhů výrobků a pro různá odvětví kovovou povrchovou antikorozní, vyžadující povlak vyvinuli různé řady produktů!

Aplikace: vítr moc, tlakové nádoby, ropné a chemické nádrži, stavba lodí, offshore platforma, koroze potrubí, výstavba mostu, strojírenské výroby, ocelová konstrukce, jeřáb a dalších průmyslových odvětvích.

Výhody produktu:

1. (plně automatický automatické zastřelil, recyklace)

2 žádné znečištění. (prach automatického zotavení a úpravny)

3 nízká spotřeba energie. (pouze 0,05 juanů na metr čtvereční, roční úsporu stovek tisíc dolarů)

4 přenosné mobilní. (lze přesunout na staveniště kdykoliv)

5 investice je malá (investiční fondy jsou tradiční 1/10 nebo tak nějak)

6 vysokou účinnost (540 náměstí metrů za hodinu může být vyvolána, Sa2.5 úroveň)


Hot Tags: větrné věže výbuch stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.