Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Bubnové pás typ tryskací stroj

Bubnové pás typ tryskací stroj

Zastřelil trhací stroj, garážové vybavení, prášková lakovna výrobce / dodavatele v Číně, nabízí bubnové pás typu Shot-tryskací stroj, dvě Post hydraulické auto zvednout, ekonomická Barva Booth a tak dále.

Features
GN, SNB gumové stopy shot tryskač se skládala z tryskací zastřelených trhací stroj, zastřelil trhací shromáždění, pelety oběhu systém čištění, automatické krmení systém (volitelně), dopravníkový systém, systém pro odstranění prachu a elektrické ovládání, atd (prosím viz obrázek celkový program)
Zastřelen ve skladu po předem stanoveném počtu artefaktů přidali, pneumatické dveře automaticky vypnut, spuštění stroje, obrobku je poháněno bubnu a začít, překlápění a otryskávání Vysokorychlostní projektily vyvolané vějířovité paprsek rovnoměrně vzhledem k povrchu dílu. Projektil vyvolána těžního stroje uvedené od otvoru a písek na trati, toky do spodní části šnekového dopravníku, dopravník ve výtahu, oddělovač pro oddělení. Zaprášené plyn od ventilátoru k nasání prachu filtrace, do čistého vzduchu do atmosféry, čištění vzduchu prach spadají do spodní části pole odlučovačů prachu, uživatel může pravidelně mazat. Odpadní písek z odpadní potrubí lze znovu použít. Pilulka písková směs z potrubí zpět do komory těla zpět, oddělené a pak oddělit na recyklaci; Vyčistěte projektil branou do pilulka pro záběr a leštění obrobků.

Popis zařízení a dílů
Stroj se skládá z čisticí komory, tryskání, pneumatické zvedací dveře, regulační armatura pro pelety, plyn řídicí systém, vykládací automatika, zdvihadla, šroubová dmychadla, separační systém, elektrický systém a dalších součástí.
3GN、SNB、GN20X patří do řady track gumy, GN20G、GN40G patří k oceli track series。
3GN-I、SNB-jsem se automatické dveře série,
3GN-II、6GN-II、SNB-II、GN20X、GN20、GN40 jsou všechny automatické dveře series、automatic krmení série.


Hot Tags: bubnové, pás typ tryskací stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.