Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Houpačka postel tryskačem

Houpačka postel tryskačem má postel swing úhel multi, může realizovat automatický, nepřetržité, bezprašné čištění. Kontinuální prostřednictvím záběr postel swing tryskací čisticí stroj je automatický, kontinuální, dus

Features

Houpačka postel tryskačem má postel swing úhel multi, může realizovat automatický, nepřetržité, bezprašné čištění.

Kontinuální prostřednictvím záběr postel swing tryskací čisticí stroj je automatický, kontinuální, bezprašné tryskání zařízení pro čištění, s vysokým stupněm flexibility, může reagovat na měnící se požadavky na produkci, dokáže rychle přizpůsobovat efektivitu výroby a zpracování změn technologie a tržní poptávka. Automatizace procesů produkce, aby zajistily efektivní, nízké provozní náklady a zlepšit pracovní prostředí. Ve srovnání s ostatní tryskací stroj a jeho pokročilému stavu:

Plně automatizovaná výrobní proces, výrazný nárůst produkce konzistence

Realizovat nepřetržitý přenos obrobku, žádné mezilehlé materiálu, kompaktní strukturou, malé plochy

Výbuch proces čištění snadno integrovat do automatické výrobní linky, snížit provozní náklady

Téměř žádná ruční operace je zapotřebí ke zlepšení pracovního prostředí a odstranění nebezpečí, které operátor.

QBC houpačka série Shotblast čistící stroje:

QBC série swing postel typ tryskací stroj je zavedení disamatic vyspělé technologie, výzkumu a vývoje tryskací stroj, téměř dvacet let zkušeností ve výrobě spuštění nové tryskání zařízení v kombinaci s naší společností. Pro velký počet malých odlitků, kování svařovací čištění tryskáním lze čistit. Konvexní konkávního povrchu projektil pokrytí > 95 %, může požadavkům různých materiálů tryskání procesu. Dvou dílu leštění hlavy modely čisté až 1500 kilogramů obrobku, tři leštění hlavy modely mohou být čisté až 2500 kg kusy; Automatické řízení PLC, může realizovat kontinuální výrobní operaci. A ve srovnání s výrobou velké, stabilní ocelové tradiční crawler tryskací stroj naklonění a váleček, tryskání, nízká poruchovost; Chcete-li aktualizovat nejnovější produkty.

Technické charakteristiky QBC multi úhlu houpačka postel trhací stroje řady:

Zařízení, provozovat zařízení pro horní otevírání multi úhel swing posteli, kolem své podélné osy 120 stupňů létal sem a tam. Multi úhel obrazce zajistíte, že obsazení stabilní obratu. Tryskací zařízení je v je v horní části odlitku, zajistit, že výbuch toku vysunutí mohou všechny přímé akce byla vyvolána na casting. Když ve vykládání, multi úhel otáčení postel k otevření dolů, vyčištěné obsazení vyložené na vibrační žlab, pak automaticky převedené zpět na načítání pozici přijmout obvinění. Série Shotblast zametací stroj má následující výhody:

1 struktura postel swing, překonat horizontálním bubnu kartu a ocel pásová tryskací stroj přerušit spojení.

2 hydraulické, automatickou nakládku a vykládku dopravu vibrací lze provádět současně, bezpečné a spolehlivé, vysoké produktivity.

3. Unikátní multi úhel postel design těla, může obrobku na postel swing uchovávány, válcování, na různých složitou strukturu smíšené lití vyčistit vysunutí.

4, postel je vyroben z Mn13, který je vyroben žádný magnetický odolné ptori materiálu a životnost je 5-8 let.

5. stroj může jen přerušovaný provoz, se týká čištění v střední a malé dávky; Díky své jedinečné struktuře lze snadno integrovat do kontinuální výrobní linky.

6 konfigurace pulsní filtr kazety nebo pytel typ prachu sběratel, emise prachu je nižší než národní normy.


Hot Tags: Swing postel výbuch stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.