Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Houpačka automatické stroje

Houpačka postel automat je zavedení disamatic vyspělé technologie, výzkum a vývoj tryskacích strojů téměř dvacet let zkušeností v oblasti manuf v kombinaci s naší společností

Features

Houpačka postel automat je zavedení disamatic vyspělé technologie, výzkumu a vývoje tryskací stroj, téměř dvacet let zkušeností ve výrobě spuštění nové tryskání zařízení v kombinaci s naší společností. Pro velký počet malých odlitků, kování svařovací čištění tryskáním lze čistit. Konvexní konkávního povrchu projektil pokrytí > 95 %, může požadavkům různých materiálů tryskání procesu. Dvou dílu leštění hlavy modely čisté až 1500 kilogramů obrobku, tři leštění hlavy modely mohou být čisté až 2500 kg kusy; Automatické řízení PLC, může realizovat kontinuální výrobní operaci. A ve srovnání s výrobou velké, stabilní ocelové tradiční crawler tryskací stroj naklonění a váleček, tryskání, nízká poruchovost; Chcete-li aktualizovat nejnovější produkty.

Zařízení, provozovat zařízení pro horní otevírání multi úhel swing posteli, kolem své podélné osy 120 stupňů létal sem a tam. Multi úhel obrazce zajistíte, že obsazení stabilní obratu. Tryskací zařízení je v je v horní části odlitku, zajistit, že výbuch toku vysunutí mohou všechny přímé akce byla vyvolána na casting. Když ve vykládání, multi úhel otáčení postel k otevření dolů, vyčištěné obsazení vyložené na vibrační žlab, pak automaticky převedené zpět na načítání pozici přijmout obvinění. Série Shotblast zametací stroj má následující výhody:

1 struktura postel swing, překonat horizontálním bubnu kartu a ocel pásová tryskací stroj přerušit spojení.

2 hydraulické, automatickou nakládku a vykládku dopravu vibrací lze provádět současně, bezpečné a spolehlivé, vysoké produktivity.

3. Unikátní multi úhel postel design těla, může obrobku na postel swing uchovávány, válcování, na různých složitou strukturu smíšené lití vyčistit vysunutí.

5. stroj může jen přerušovaný provoz, se týká čištění v střední a malé dávky; Díky své jedinečné struktuře lze snadno integrovat do kontinuální výrobní linky.

Technické parametry

Místo otevření velikost (šířka * výška) mm 1000 x 300

Délka (mm) maximální čistící kus 1000-10000

Maximální konstrukční prvek (šířka x výška) mm 800 x 250

Rollgang délka (m) 8

Výkon (kw) 2,2

Válečkové mezery (mm) 600

Počet (a) 4 tryskací stroj

Celková částka tryskání (kg/min) 4 x 180

Celkový výkon turbíny (kw) 30

Nanebevstoupení 45t/h

Prach odstranění ventilátoru výkon (kw) 7,5

Objem vzduchu (m3/h) 9900

Počet filtrační vložky (8)


Hot Tags: Swing postel automat, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.