Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Stone tryskací stroj

Stone Shot trhací stroj se používá hlavně pro povrchové zdrsnění léčbu mramory, žuly, betonových bloků. Pracovní princip: různé velikosti brusiva, vyvolaných rychle rotující výbuch

Features

Stone Shot trhací stroj se používá hlavně pro povrchové zdrsnění léčbu mramory, žuly, betonových bloků.

Pracovní princip: různé velikosti abrazivní, vyvolaných rychle rotující kolo výbuch, je zrychlený směrem k povrchu připravuje. Obrovské Rázová síla brusiva rychle leptá Jedinečný trojrozměrný charakter povrchu.

Produkty zpracované v tímto způsobem mají vysoce kvalitní vzhled povrchu bez překrytí a mrtvé zóny, mají také vysokou produktivitu účinnost a nízké náklady.

Srovnání s bruslaři si staré moci a opalování metodu procesu, mají vyšší účinnost a nižší náklady, a je-li připojen k naší lapač prachu, prach a nečistoty bude recyklován automaticky na úrovni emisí velmi nízké prachu, které splňují ekologické normy EU. Má silné tržní konkurence a budoucí aplikace v průmyslu kamene.

Kámen prostřednictvím tryskací stroj slouží především k mramoru, jednoduché komponenty, malé obsazení povrchu čištění odstranit povrchová rez, špína, měřítko, lití do písku, takže obrobek hrát rez, dekontaminace, posílit jasnou roli písku, zlepšit únavové pevnosti dílu, a nakonec i zlepšit kvalitu povrchové a vnitřní kvality účely.

Mramorové tryskací stroj je vhodný pro mramoru, žuly, dlaždic a jiných kamene materiál a povrchovou úpravu obecní zařízení inženýrské materiál. mramorový kámen materiál povrchu záběr tryskací stroje, tryskací stroj aby mohli v původním stavu z mramoru, žuly, povrch země cihel s silný záběr, na povrchu mramoru, uklidit dlaždice zabránit kluzké zpracování a zkrášlení

Technologie Patameter:

ModelMax. Čištění dimension(W*H)Rychlost předáváníKT1602 * 11kWPrachu typeBag filtry11kW
QZ40QZ50QZ60QZ70
600 * 400mm800 * 400mm1000 * 400mm1200 * 400mm
0,5-7m/min0,5-7m/min0,5-7m/min0,5-7m/min
Sestava kola výbuchModel

Napájení4 * 11kw
Filtračního systémuKapacita celkem ventilace7000m 3/h10000m 3/h10000m 3/h20000m 3/h

Napájení7.5kW

Naše kamenné tryskací stroj popisovat a ukazovat:

Tento stroj s kontinuální krmení a vysoce účinný nepřetržitý provoz, má velké zpracování dávky, v procesu čištění, když se obrobek je feeded v oblasti tryskací komory válečkem frekvence převod pohonu s elektrickým ovládáním, každá strana celého těla dostane silný a intenzivní střela zasáhla a tření z různých koordinovat Azimut, tak aby oxid kůže a nečistoty z povrchu kamene rychle drop , aby se světlé a čisté povrchu s určitým drsnosti plochy

Stroj je vhodný pro povrchovou úpravu různých kámen, dlaždice, mramor, dlažba. po léčbě kamenný povrch s vysokou protiskluzové vlastnosti, dobrá rovinnost a silné třetí rozměr vyhrát dobrou pověst od mnoha klientů.

Tento stroj s velkým dávkové zpracování a vysokou účinnost, může produkovat více než 1200M 2 společné umělý kamenný blok za směnu, dokonce i 800 M2 pro tvrdost kamene a nechte bolest na lidské tělo působením sběratel,

V dnešní rostoucí vývoj technologie zpracování kamene tato technologie nepochybně zaplnit prázdné kamenný drsnosti zpracování, dodávku nové zkuste kamenné použití a poskytnout zcela nové pole v kamenné obložení materiály pro stavební projektanty. V moderní kamene, průmyslové oblasti, tento nově technika zpracování musí dostat velké rozvíjet, s novinkou, levné, přizpůsobený prostředí, dobré dekorativní charicteristics, tryskací a matný povrch, které produkty vám přinese rozsáhlá použít mezery.


Hot Tags: kamenné tryskací stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.