Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Na jaře posílit stroj

Na jaře posílit stroj je založen na původním vybavení nezávisle vyvinuli nový typ zařízení, které slouží k posílení vyčistit všechny druhy hřídele, jaro artefakty jako zvláštní vybavení

Features

Na jaře posílit stroj je založen na původním vybavení nezávisle vyvinuli nový typ zařízení, které slouží k posílení vyčistit všechny druhy hřídele, jaro artefakty jako zvláštní vybavení. Prostřednictvím zvýšení, tryskání, lze nejen odstranit rez na povrchu obrobku a nečistot, jako olej, také lze eliminovat vnitřní zbytkové pnutí dílu a zlepší únavové pevnosti, splňovat hodnotu Almen, hrubé číselné a tvrdost, zabránit korozi namožení a artefaktů a nakonec dosáhnout cíle, který zlepší kvalitu obrobku, povrchové a vnitřní.

Naše jarní posílit stroj:

Na jaře posílit stroj je vhodný pro čištění povrchu ocelové pružiny, odstranit váhy a svařovat mláto, aby to ukazují kovové barvy, zvýšit jeho poměr povrchu a svar mláto, aby to ukazují kovové barvy, zvýšit své poměr plochy a tím přispívají k malování a lakování.

Pokud jde do jara posílit stroj:

Na jaře posílit stroj vysunout abrazivní média/ocelové střely do kovového povrchu obrobků pod silou tlaku vzduchu. Po tryskání, kovový povrch objeví jednotné lesk, který zvýší malba dresinkem kvality.

Aplikace jara posílit stroj:

Na jaře posílit stroj je navržen pro velké, střední a malé velikosti na jaře.

Jara posílit stroj je speciální povrchové čištění stroj, používá se pro všechny druhy pružin a nestandardní stroj, potřebují naši speciální konstrukce a manufacute podle své jaro.


Hot Tags: na jaře posílit stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.