Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Náhradní díly

Naše šance trhací náhradních dílů: naše společnost vyrábí různé typy s vysokou účinností tryskací zařízení, nízké chromu, vysoce chrom, chrom v různých litiny, obsazení c oceli, tvárné litiny, šedá

Features

Naše tryskání náhradních dílů:

Naše společnost vyrábí různé druhy vysoce účinné tryskací zařízení, nízké chromu, vysoce chrom, chrom v různých litiny, ocelolitiny, tvárná litina, šedá litina a další výstřel tryskací náhradních dílů.

Identifikovat rysy of tryskací náhradních dílů:

Materiál vysoké opotřebení dílů vysoká chrom litiny, oceli a divoký. Můžeme také podle požadavků uživatelů, produkují nestandardní korozní odolnost, tepelná odolnost, odolné proti opotřebení odlitků.

Zastřelil trhací náhradních dílů výbuch kola

1). kolo listy (sada č. 8)

2). vrchní nášlapné desky

3). konec opotřebení platess

4). kontrolní klec

Naše hlavní produkty:

Naše hlavní produkty jsou stroje, zpracování kovů---zastřelených výbuch čisticí stroj, pískovací stroje, Slévárenské zařízení, kovových otěruvzdorné díly, vysokotlaké radiální ventilátor, písek rostlin, formovací zařízení, ochrany životního prostředí-odprašování zařízení, ekonomicky číslicové řízení strojů, inteligentní parkovací zařízení a brzy na.

tryskací stroje náhradní díly

Naše společnost by mohla poskytnout náhradní proti oděru vysoká chrom, části se používají v různých typech tryskacích zařízení včetně kola lopatky, oběžné kolo, pouzdra, oběžné lopatky, oběžným kolem hlavy, kotouče desky, obložení desky a tak dále. Náhradní díly tryskacích zařízení nahrazují pravidelně. Jsou nainstalované zastřelených otryskávací stroje a kuličkování strojů. Jsme velmi rádi, že zajistit náhradní díly pro otryskávací kuličkování. Prosím nechte nás máte podrobné informace o náhradních dílů pro tryskací stroj, který je vyžadován. Můžeme vás ujistit, stabilní kvalitu, včasné dodání a technické služby. Mezitím naše produkty vyvezeny do některých zemí a máme dobrou pověst od domácích i zahraničních.


Hot Tags: náhradní díly, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.