Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Robota chapadla

Robota chapadla

DM robota machineApplication DM robota výbuch tryskačem je určen automaticky čistit válec motoru, kryt válce, sacího potrubí, převodovku a jiné těžké být čisté odlitky, lze použít

Features

DM robota tryskačem


Aplikace

DM robota tryskačem je navržen tak, aby automaticky čistit válec motoru, kryt válce, sacího potrubí, převodovku a jiné těžké být čisté odlitky, mohou být použity podle závěs tryskačem, jeden pro syrové čištění, druhé pro detail čištění tak vyvinout nejlepší účinnost zařízení a zlepšit kvalitu výbuch, snížit čas výbuchu, dosáhnout čisté automatismus lití.


Provozní režim

DM robota tryskačem rozdělena na jediný a dvojité nádraží, jakmile odlitky vstoupit do stroje ložná plocha, že stroj začne úplné automatiky výbuch. Pro dvojité stanice robot svorka obsazení pak otočení 180 ° pak obsazení dosáhne oblast výbuchu, obsazení rotovat automaticky podél osy centrum robota a také čištění odlitků dle přednastavených programu. Pak zase naproti 180°, dal vyčištěné odlitky zpět na ložnou plochu, začíná nový odlitek čistící cyklus.


Funkce zařízení

Nakládka a vykládka plně automaticky řízené

Robot není třeba žádné zvláštní nastavení, může svorka nejrůznějších dimenzí a tvar odlitků a vyčistěte je.

Vysoká úroveň design, skladný a rozložení

Podle všech strojů k dosažení plné automatiky.

Nejlepší energie a záběr využití, snížit ztráty

Programovatelné design robota k dosažení podrobné, čištění na zvláštních místech.


Vysoká účinnost a přesnost výbuch kolo

Vysoké kolo je známý pro jeho vysokou kvalitu a maximální energetické využití, má vysokou flexibilitu, kolo může otáčet na jiným směrem, její aplikace může být rozšířena na maximální stupeň. Záběr objem může být upravena na panelu. Výstřel jsou mechanicky před rychlost se pak důsledně toku převezena do vysoké kolo, tímto způsobem zajišťuje hnací motor nejlepší energetické využití. Vysoké opotřebení dílů materiál zajišťuje dlouhou životnost kola výbuch, unikátní design dělá díly, snadné a rychlé nahradit.

Hot Tags: Robota záchytnou Shot trhací stroj, Čína Shot trhací stroj, záběr trhací stroj výrobce, Shot trhací stroj dodavatele, Shot trhací stroj tovární, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.