Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Monorail v režii tryskací stroje

Režijní jednokolejka tryskací stroje je vhodný především pro velké dávky obrobků. Ve formuláři strukturální obecně lze rozdělit na Q38 série podle typu, Q48 sérii běžných zavěšení řetěz s

Features

Režijní jednokolejka tryskací stroje je vhodný především pro velké dávky obrobků. Ve formuláři strukturální obecně lze rozdělit do Q38 série podle typu, Q48 sérii běžných zavěšení řetězce krok podle typu, Q58 série překrývání řetězec kategorie. Její pracovní princip je pro práci s řetězci nepřetržitý provoz, dal obrobku typ nabízenou dopravu zavěšení řetěz akumulace krok spustit nebo používat advanced, obrobku v nakládání a vykládání a trhací zóny v zastaveném stavu, měnovými načítání a fixed-point tryskání, podle různých jednobodové zvedání hmotnosti 50 ~ 2000 kg a vysoká produktivita, spolehlivý provoz , velké množství různých typů snadné zavěšení částí čištění, například blok motoru je velmi použitelné. Hlava válců motoru shell, zařízení, motocykl, motor shell, ocasní rám lokomotivy hák, podvozkové komponenty, hardwarové nástroje prostředí, plus čisticí účinek. Čerpadlo je auto, traktor, dieselový motor, motor, ventilů atd ideální. Obecně lze navrhnout produkt požadavkům uživatelů.

Režijní jednokolejka tryskače s mobilní řetězec rozdělen na kontinuální typ, krok, typ vydání produktu. Vhodné pro malé litinové odlitky, ocelové odlitky, kování a lisování z čištění tryskáním, vhodný zejména pro kování, odlévání, čištění, tryskací stroj je více druhů, malé množství litinových odlitků, čištění povrchu odlitků z oceli, tryskání a kování a ocelové výztuže pro zatížení jednokolejné tryskače, jako hlava válců motoru plus čisticí účinek jako shell motoru. Odstranit rychlé písku na povrchu obrobku, rez, oxid kůže, špína, povrch je kovová barva, odstranění vnitřního pnutí, zlepší únavové pevnosti dílu, zvýšení adheze malování malování obrobku a nakonec i zlepšit kvalitu povrchové a vnitřní kvality. Účel zatížení jednokolejné tryskače a může zlepšit mechanické produkty a odolnost proti korozi kovů a zlepšit anti únavové výkon z oceli, prodloužit životnost; optimalizace povrchu oceli procesu stát, až zcela čisté. Typ zavěšení tryskací čisticí stroj je automobil, traktory, dieselový motor, motor, ventily a tak na průmysl ideální volbou.

Režijní jednokolejka tryskací stroje je druh jednosměrné trolejového vedení průběžné Shotblast zařízení pro čištění, ale statický obrobku, nakládání a vykládání, automatické, dopravu a montáž, rotaci obrobku. Zařízení přijímá konvenční tryskací elektrické ovládání, plynulá regulace otáček. Dílu dopravní stopa je vhodný pro vysoce hlasitost, lité oceli, litiny a svařování kusů celá řada tryskání, různé formy visí typ obrobku. Tryskání, může nejen odstranit povrchové rzi, očistěte svařovací strusky na struktuře, může také eliminovat svařovací napětí, zlepší únavové pevnosti, zvýšení adheze malování malování obrobku a nakonec zlepšit celý povrch obrobku a vnitřní kvality. Široce používané v metalurgii, ropné, chemické, strojů a jiných odvětvích.

Charakteristiky zatížení jednokolejné tryskače

Jeden stroj má vlastnosti moderní design, přiměřené struktury, spolehlivý provoz, vysokou efektivitu výroby.

Dvě, stroj s pomocí PLC elektrické ovládání, kontrolní brány projektil a doručení projektil a další zjišťování chyb, k dosažení automatické řízení, tak, že mají vlastnosti, vysokou produktivitou, dobrou spolehlivost a pokročilého stupně automatizace a tak dále.

Tři, shot, tryskací komory tělo je vyroben z oceli, svařované ocelové desky a box typ konstrukce s vysokou pevností a ne vibrovat. Tryskací komory vysunutí hotspot štít přijímá ZGMn13 štít a opotřebení, neprůstřelné pilulku proti výkonu výrazně zlepšila, životnost může dosáhnout výše 17000 hodin.

Čtyři, systém pro odstranění prachu přijímá nejpokročilejší pulsní typ anti - lapač prachu, který splňuje požadavky moderní ochrany životního prostředí odstranění prachu.

Pět, s nejvyšší tržní nezohledňují, velké množství tryskací, vysoké ejekční rychlost Q034z15 konzolové odstředivé peen tvoří zařízení, výrazně zlepšit čisticí výkonnost a pracovní produktivitu a zajistit čisticí účinek. Střely s symetrické uspořádání, aby práce, být obsáhlejší měkké střela dopad, jak k dosažení ideální čisticí účinek a zajistit, aby obrobek nemůže být deformované. Obsazení a oživení v druhé odrážky s cílem zlepšit míra využití snímků, tak, aby projektil uniformu.

Šest, dopravce kus práce s nástavbou strukturou, lze zajistit, aby obrobek podmíněným osvobozením trolejového vedení bez překážky volného pásovým dopravníkem, splňují maximální obrobku čištění požadavky a bezpečnost provozu.

Sedm, oddělovač přijímá plnou závěs typ oddělovače, separační efekt je dobrá. Separační účinnost pilulky, strusky a prachu dosahuje 99 %.

Osm, využití moderních tři úrovně těsnění ochranu, těsnicí účinek je dobrá.

Devět, dílu dopravu krok za krokem prostřednictvím typu, uživatelé mohou své vlastní požadavky na různé obrobku libovolně upravit podle tryskací čisticí čas, produktivitu a kvalitu čištění. Obrobek může být kontinuální zatížení, dvojitá stanice tryskací čisticí a vybíjení. Uživateli ušetřit spoustu sil, fyzická síla, předem období výstavby šetří spotřebu energie.

Deset, háček kráčejícímu tanku přijímá pokročilé pružné ocelové jádro pryž, nylonový, rolltop kontrolu plynu ve tři stupně těsnění dveří, dobře těsnící účinek


Hot Tags: monorail v režii výbuch stroje, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.