Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

OK pás tryskačem

Drát OK pásu typ kontinuální produkce tryskací stroje jsou navrženy tak, nabídnout vysokou produkci čištění různých částí a odlitků. Poskytují nákladově efektivní řešení pro čištění dávky

Features

Drát OK pásu typ kontinuální produkce tryskací stroje jsou navrženy tak, nabídnout vysokou produkci čištění různých částí a odlitků. Poskytují nákladově efektivní řešení pro dávku čištění, hrotování, odvápňování, dekorační kroužek a vyklepávání širokou škálu výrobků.

Vybavení: Wire Mesh pásový dopravník, tryskací komory, vysoké kolo, brusné recycle systému, oddělovač, lapač prachu, digitální ovládací panel atd.

Design a sled operací

Části umístěné na drátěné pletivo pásový dopravník neustále procházejí abrazivní těsné vstupního vestibulu do komory výbuch.

Množství a umístění vysokých kol spolu s koňských sil kolo výbuch určují čisticí kapacity a výrobní kapacity stroje. Výbuch kola zajistí kompletní pokrytí a čištění z každého úhlu.

Díly jsou otryskanou procházející výbuch komory a pak ukončit sérii těsnění ve vestibulu východ.

Drátěné pletivo pás tryskací stroj se používá hlavně pro automobil, letecký železniční a jiné stroje výrobní průmysl, vhodný zejména pro povrchu tenkostěnných litiny nebo hliníkových odlitků a jiných malých částí. Lze použít pro mechanické díly otryskávání posílit.

Čisté pásu tryskací stroj přinese obrobky do uzavřených tryskací komory o čisté dopravníkový systém, využívá vysokorychlostní rotační oběžné kolo výbuch aby záběry, tryskání povrchu obrobků, takže výsledku to k čištění. To je jeden druh tryskací zařízení na disk tvar odlitky, kování, struktura a tak dále.

1. čisté pás struktura, čistý; t rychlost zpracování je četnost kontroly, jednotnější otryskávání, vyšší čisticí účinek

2. čisté pásem, strusky kůže na únik, tepelné záření obrobku je simulant, který může dosáhnout účinné čištění vysokých teplotách obrobků

3 systém čištění materiálu cirkulace výstřely přijímá přetečení kontrolovatelné plný multi-grade opona třídit oddělovač a speciální polyesterové jádro linie výtah pásu dosáhnout separaci a recyklaci snímků.

4. tryskací komory vybavuje se vícevrstvé těsnící závěsem, který může splnit požadavek různých obrobků. Tryskací prach odstranění systému používá impulsní zpět spotřeby kartuše lapač prachu, výsledek odstranění prachu je dobrá a prodlužují životnost.

Čisté blet tryskací stroj se používá hlavně pro automobil, letecký železniční a jiné stroje výrobní průmysl, vhodný zejména pro povrchu tenkostěnných litiny nebo hliníku a jiné malé díly. Lze použít pro mechanické díly otryskávání posílit.

1. ocelové dráty OK kolo kontinuální Shot Blaster je vynikající pro všestranný, úplné a průběžné tryskání léčba plochých i obsáhlý a velmi složité komponenty.

2. s 4 nebo 8 vysokého výkonu vysoké koly, namontované kolem bydlení (svisle i vodorovně sklony) je také možné k léčbě velmi složité prvky, které mají "do kapsy" nebo těžko přístupných oblastí.

3. vysoce odolná proti opotřebení drátu oka pás, s možností regulace napětí, poskytuje část dopravy.

4. speciální pás vedení umožňuje nižší turbíny výbuch jen jeden pás pozici, což znamená, že veškeré maskování je omezena na minimum.

Drátěné pletivo pásu typ trhací stroj použití

· Deflashing

· Odvápnění

· Profilování

· Povrchová úprava

ModelQWD60QWD80QWD100QWD120
Šířka pásu600mm800mm1000mm1200mm
Trhací rychlost0,5-4m/min0,5-4m/min0,5-4m/min0,5-4m/min
Otryskávání kapacity4x120kg/min4x120kg/min4x180kg/min4x250kg/minHot Tags: OK pás tryskačem, drátěné pletivo dopravník zastřelených výbuch stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.