Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Vnitřní trubka tryskačem

Vnitřní trubka tryskačem je kombinací čisté oceli vnější zdi čistící stroj, tryskáním čištění vnější povrch ocelových trubek, zastřelen házení uvnitř čistý povrch, aby

Features

Vnitřní trubka tryskačem je kombinací čisté oceli vnější zdi čistící stroj, tryskáním čištění vnější povrch ocelových trubek, zastřelen házení uvnitř čistý povrch, aby povrchu oxid se zbavit off.

Vnitřní trubka tryskačem pro dávku před svařováním nebo malování na jejím vnějším povrchu průběžné tryskání léčbu, důkladně rzi, rozsah a jiných infekcí, je expertem v potrubí, čištění prostoru. Po tryskání léčby, tak se některé hladká drsnosti povrchu, povlak zvýšení adheze a zlepšit kvalitu povrchu a konzervační účinek. Jeho vynikající čistící výkon dostat přes pracný metody pískování a kartáče bezpředmětný. Mezitím ocelové tryskací výkon se blíží nejnižší výrobní náklady a výrazně zvýšit produktivitu.

Vnitřní trubka tryskačem používá filtr, Odstředivka může být brusné, lešticí hlavu s kontrolovaným způsobem a směr střely mimo a kolovaly, pelety. Velikost kroužku může být upravené, aby se vešly různé průměry potrubí a snadno nahradit. A jiný povrch, čištění a předčištění se liší je, že žádná chemická reakce procesu tryskání proces neznečišťuje životní prostředí. Ocelové broky, trhací stroj instalace je jednoduchý, nízké náklady, malý prostor zaplněný, žádné díry nebo jiné emisních čar. Ocelové potrubí vnitřní zdi Shot trhací stroj je široce používán pro kovové gridding, ocelové trubky, ropné, chemické, elektrické energie průmysl. Je to druh chemické čištění strojů. V procesu formování, zpracování, skladování a přepravu obrobku, vždy budou existovat povrchovou rez, strusky, prachu, oleje a další na povrchu. Steel Pipe Shot trhací stroj používá vysokorychlostní výbuch stávku a povrchu obrobku v médiích suché a bez tekutiny, a realizovat čisticí účely.

Ocelové potrubí vnitřní zdi Shot trhací stroj parametry:

Doporučíme vám vhodný stroj obrobku a váš požadavek.


Vnitřní stěna tryskací stroje
ParametrDia čištění velikost (mm)Čištění rychlost (m/min)Účely
QGN10050-3001-4
QGN700325-7201-2
QGN1000720-10161-4
QGN15001016-15001-4Hot Tags: vnitřní trubka výbuch stroje, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.