Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Pružný váleček tryskačem

Flexibilní Roller tryskačem z castingů odstranit písek a jader, výhodné pro kování a casting pro tryskací léčbu, smíšené povrchovou úpravu. Tryskací stroje od plovoucí

Features

Flexibilní Roller tryskačem z castingů odstranit písek a jader, výhodné pro kování a casting pro tryskací léčbu, smíšené povrchovou úpravu. Zastřelil tryskač plovoucí produktivity, udržet vysokou úroveň tryskacích účinnost léčby. Provoz a multi úhel drážky zajistit odlitek měkké roll, zajistí, že použití oceli zastřelil energetické optimalizace. Tryskací zařízení snadno kombinovat s existující výrobní linky.

Rozložení tryskací komory tělo a tryskací stroje byly po počítačovou simulaci 3D dynamickému vysunutí, který umožní tok střely hodil oblast pokrytí přesné pokrytí povrchu obrobku, projektil, také obsazení k dílu od povrchu obrobku ve všech směrech.

Řada modelů je použití vysokorychlostní otáčení oběžného kola. Matice náboje hodil směrem k vnitřní buben neustále everted dílu lze čistit obrobku. Používá se ve všech druzích odlitků, výkovků. Lisování dílů, jaro, písek čištění, odrezování, kamene a povrchové kalení. Zejména pro tenkostěnné a 1,6 odmítl práci se lze vyhnout snížení poškození modely této série má moderní design, přiměřené konstrukce, nízká spotřeba energie, vysoká účinnost, snadno instalovat a udržovat.

Zařízení, provozovat zařízení pro horní otevírání multi úhel swing posteli, kolem své podélné osy 120 stupňů létal sem a tam. Multi úhel obrazce zajistíte, že obsazení stabilní obratu. Tryskací zařízení je v je v horní části odlitku, zajistit, že výbuch toku vysunutí mohou všechny přímé akce byla vyvolána na casting. Když ve vykládání, multi úhel otáčení postel k otevření dolů, vyčištěné obsazení vyložené na vibrační žlab, pak automaticky převedené zpět na načítání pozici přijmout obvinění. Série Shotblast zametací stroj má následující výhody:

1 struktura postel swing, překonat horizontálním bubnu kartu a ocel pásová tryskací stroj přerušit spojení.

2 hydraulické, automatickou nakládku a vykládku dopravu vibrací lze provádět současně, bezpečné a spolehlivé, vysoké produktivity.

3. Unikátní multi úhel postel design těla, může obrobku na postel swing uchovávány, válcování, na různých složitou strukturu smíšené lití vyčistit vysunutí.

5. stroj může jen přerušovaný provoz, se týká čištění v střední a malé dávky; Díky své jedinečné struktuře lze snadno integrovat do kontinuální výrobní linky.

Technické parametry

Místo otevření velikost (šířka * výška) mm 1000 x 300

Délka (mm) maximální čistící kus 1000-10000

Maximální konstrukční prvek (šířka x výška) mm 800 x 250

Rollgang délka (m) 8

Výkon (kw) 2,2

Válečkové mezery (mm) 600

Počet (a) 4 tryskací stroj

Celková částka tryskání (kg/min) 4 x 180

Celkový výkon turbíny (kw) 30

Nanebevstoupení 45t/h

Prach odstranění ventilátoru výkon (kw) 7,5

Objem vzduchu (m3/h) 9900

Počet filtrační vložky (8)


Hot Tags: pružný váleček výbuch stroje, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.