Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Plošinový vůz prostřednictvím typu stroje

Plošinový vůz prostřednictvím typu stroje slouží především k čištění a posílení velkých ocelová konstrukce budovy a svolal na povrch a je vhodnější pro super velký, super dlouhé a super h

Features

Plošinový vůz prostřednictvím typu stroje slouží především k čištění a posílení velkých ocelová konstrukce budovy a svolal na povrch a je vhodnější pro super velké, super dlouhé a super těžký tlusté povrchu odrezování a povrchu oxid kůže čištění, široce používané v obsazení, kování, stroje, železo a ocelářským průmyslem.

V téže době prostřednictvím struktury, omezení otevírání dveří a zavírací doby, zlepšit efektivitu výroby a je vhodný zejména pro použití kanálů. Plochý auto společnosti produkce, rozdělena do trakce a samostatně řízené dva druhy pohybu, maximální zatížení do 300 tun

Q76 série Plošinový vůz prostřednictvím typu stroje podle uživatelské požadavky návrhu tryskání dílu produkce čištění zařízení, lze použít pro velké odlitky, výkovky a výbuch čištění a posílení struktur, s cílem odstranit povrchu obrobku a vnitřní dutiny lepkavé písek, rez, měřítko, špína, ukazující barvu kovového povrchu obrobku. Ve stejné době, může odstranění vnitřního pnutí, zlepšit anti únavu výkon a povrchové síly, zvýšení adheze malování malování obrobku a nakonec i zlepšit kvalitu obrobku, povrchové a vnitřní kvality.

Tento stroj má následující vlastnosti: Tento stroj má následující charakteristiky: rozložení výbuch komory a tryskací zařízení prostřednictvím 3D dynamické simulace po určení střely odstředivé konzolový zakřivené vrtule s vysokou tryskací rychlost americká pan státní společnost technologií, může výrazně zlepšit čistící účinnost, uspokojivé vyčistit kvalitní separační zařízení, které používá nejmodernější opona obrazovky typ pilulky strusky oddělovač , může výrazně zlepšit oddělování efekt karoserie je rozumný, stabilní a spolehlivé, dobře těsnící účinek, společnost má mnohaletou praxi ukázalo jako dobré využití, odolné, společnost série design myšlenky, použití automatické bezpečnostní ochrany, pokročilé Swiss + GF + výrobní technologie, aby stroj s moderní konstrukce, rozumný design, spolehlivý provoz, vysokou efektivitu výroby

Rozsah použití tryskací stroj

PoložkaJednotkaQ765CQ7610CQ7620CQ7630C
Velikost obrobkummΦ2000 * 1000Φ2500 * 1500 * 280Φ4000 * 3000 * 700Φ4000 * 2000
Načítání Plošinový vůzKg5000100002000030000
Výstřel blastig kapacitaKg/min2 * 2503 * 2504 * 2505 * 250
TlakMPa0.5-0.60.5-0.60.5-0.60.5-0.6
Spotřeba stlačeného vzduchuM3/min6.56.56.56.5
nosnostt/h30456075
Počet samostatnýcht/h60456075
VětráníM3/h16000200002500030000
Výkon (nezahrnuje lapač prachu)kW547291115

1. kovové povrchové čištění

Tryskací zařízení je nejprve použita na slévárenské obsazení oceli, ocelolitiny, litiny odstranit povrchové ulpívající písek a měřítko téměř všechny z šedé litiny, tvárné litiny železa, odlitky z tvárné litiny se tryskání ocelovými broky léčbu. Není to jen proto, aby odstranit kůži povrchu oxid a odlévání do písku, odlévání postup přípravy kontroly kvality je rovněž nepostradatelná, než například kryt velké plynové turbíny musí být přísně tryskání ocelovými čištění před nedestruktivní testování, zajistit spolehlivost testování výsledků. V obsazení produkce, otryskávání je zjišťování povrchových vad odlitků podkožní plynové díra, struska díru a písek, studené izolace, kůže a jiné zásadní technologické prostředky. Neželezných kovů, například slitiny hliníku, mědi, povrchové čištění, kromě odstranění kůže, našel povrchových vad odlitků, hlavním účelem je odstranit tlakovým litím zastřelil tryskací hučení a nainstaloval kvalitu povrchu Huang význam, komplexní účinek.

Železa a výroba oceli v metalurgickém, házení, tryskání nebo kyselé moření je zajistit velké množství železa a oceli vysoké produktivity a využití mechanických nebo chemických kombinované odstranění technologického postupu fosforu kůže. Křemíkové oceli plechy, plechy z nerezové oceli a ostatní slitiny oceli, deska, s produkcí, při procesu válcování za studena musí žíhané k trhacím nebo kyselé moření zpracování, zajištění studené válcované oceli povrchové nerovnosti a tloušťka přesnost.

2 posílení kovových obrobku

Podle teorie moderní kovové síly zvýšení hustota kovové vnitřní dislokace je hlavní směr zlepšit sílu kovu. Praxe ukázala, že výstřel je zvýšení narušení struktury, efektivní proces. Tento kov nemůže projít kalení transformace (například Martenzitické kalení, atd.), nebo realizovat transformaci kalení na další posilování a požadavky na obrobku, ale také má velmi důležitý význam. Letectví, letecký průmysl, automobil, traktor náhradních dílů požadavky lightweight, ale spolehlivost požadavky stále vysoká, důležitých technologických opatření je využívání vrhací záběr vyklepávání proces zlepšit strukturální sílu a únavové pevnosti.

Q76 Plošinový vůz prostřednictvím typu stroje se používá k čištění a posílení povrchu ocelových nosných a odlitky, více použitelné pro tloušťky povrchu odrezování sochory a povrchu oxid vyčištění pleti, široce používané v obsazení, kování, stroje, průmyslu železa a oceli.

Technické parametry: Q76 Plošinový vůz prostřednictvím typu strojní zařízení se používá k čištění a posílení povrchu ocelových nosných a odlitky, více použitelné pro tloušťky povrchu odrezování sochory a povrchu oxid vyčištění pleti, široce používané v obsazení, kování, stroje, průmyslu železa a oceli.


Hot Tags: Plošinový vůz typ stroje, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.