Kategorie produktů
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Ekologicky šetrné výbuch komora

Vlastnosti automatické pískové blastingSandblasting místnosti se dělí na dva typy automatického a manuální, automatické pískováním místnost je nejpokročilejší pískováním místnost produkty. Jeho hlavní

Features

Vlastnosti automatické tryskáním

Pískování místnost se dělí na dva typy automatického a manuální, automatické pískováním místnost je nejpokročilejší pískováním místnost produkty. Jeho hlavní charakteristiky je plástev typ pískové sání podlahové technologie, pomocí pneumatické dopravní princip, použití letecké síly bude písek, materiálová recyklace a poté prostřednictvím potrubí strop je odeslán oddělovač písku a prachu pro automatické písek a prach separace, třídění užitečné ostřivo automaticky spadají do hostitele pískovací stroje (pískování tlakové nádrže), do oběhu užívání; třídění přerušeno ostřivo, kůže, oxid kůže, prach a jiné nežádoucí nečistoty automaticky zadá prachu sběratel prachový filtr.

Automatické pískování bydlení způsob doručení

Díky automatické pískováním místnosti pomocí Pneumatické dopravníky, není třeba používat tradiční mechanické dopravní pás pískování místnost, šnek, škrabka blok, řetězce a bloku typu zdvihací stroje a jiné tradiční otáčivé stroje, aby se zabránilo v písku materiálu dopravy, inovace procesu ostřiva, prach dopravních strojů, ložiska, opotřebení fenomén generované motorem , aby práce těžká údržba. A instalace bez hluboké jámy (i bez šachty), zkrácení doby výstavby, uložte stavebních nákladů; a tradiční pískováním místnost obecně vyžadovat pískování atrioventrikulární tělesné velikosti podle ražby hluboké jámy 2,5-3,5 metrů.

Použití automatického pískováním místnost: automatické pískováním místnosti jsou obecně používány pro velké obrobku a ultra velké obrobku povrchové úpravy, jako například: těžké průmyslové lokomotivy, auta, auto, rám, kompletace ocelový rám a větší hardwarové denní potřeby a tak dále.

Odpadní materiál z 60mg/m3. pískování na levé a pravé s místa elektrické auto, je to výhodné pro operátor trhací, tryskací místnost s odolností proti opotřebení, snižuje hluk z kaučuku, podšívka deska, dvě sady filtrů buben typ lapač prachu pro otryskávací pokoj větrání a prachu odstranění, obsah prachu je menší než řadu automatických pilulku materiálu třídit a detekční přístroj může být příliš velké nebo příliš malé , střední třídění, spadají do oblasti recyklace odpadu násypky je vybaven automatickým pelety třídit, vibrační třídič. Při současném zajištění ochrany operátor zařízení, včetně provozní personál ochranné helmy, člen určitý Siamský písek vesty a trhací rukavice, dýchací filtry a dýchání, teploty, maximální bezpečnost provozu personální bezpečnost a zdravé pracovní prostředí.

Naplno systém lze přizpůsobit dle požadavků zákazníka. Systém dokáže zpracovat maximální velikost těla 27000 mm *, 3200mm, 4050 mm., povrch těla. Povrch těla je 3.2 ~ 6.3μm... Další. Povrch těla. Vozidla. Vozidla. Splňují požadavky produkce za den. Prach, hluk a šum písku tryskací prostředí má velmi velký vliv, aby v souladu s požadavky ochrany životního prostředí, systém emisí prachu musí splňovat požadavky na GB16297-1996, hluk je menší než 85 dB (A) (pískování místnost mimo).

Zastřelených tryskání komora je druh bez kontaktu, méně bez znečištění povrchové úpravy metodu, která se používá v procesu povrchové úpravy, který je snadno ovladatelná. To má výhody jako snadno ovladatelný, snadno ovladatelný, snadno použitelné, snadno ovladatelný, snadno ovladatelný, snadno použitelné, snadno použitelné, snadno použitelný.


Hot Tags: ekologicky šetrné výbuch komora, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nejnovější, vysoce kvalitní produkty
Související produkty
E-mail to us
Kategorie produktů
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO STROJ INC.